hakkımızda ANA SAYFA
  hakkımızda HAKKIMIZDA
  gümrükleme GÜMRÜKLEME
    ithalat İTHALAT
    ihracat İHRACAT
    gerekli evraklar GEREKLİ EVRAKLAR
    teminat çözümleri TEMİNAT ÇÖZÜMLERİ
  nakliye NAKLİYE
  antrepo ANTREPO
  referanslar REFERANSLAR
  haberler HABERLER
  döviz kurları DÖVİZ KURLARI
  kariyer

KARİYER

  iletişim TAYLAN DERGİ
  iletişim İLETİŞİM

  Haberler

25 Nisan 2006

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun çalışmaktır. Harici her türlü uygunsuz iş yapmamak, kanun ve mevcut konularını iyi anlamak, uymak,

20 Nisan 2006

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun çalışmaktır. Harici her türlü uygunsuz iş yapmamak, kanun ve mevcut konularını iyi anlamak,

17 Nisan 2006

Türkiye Cumhuriyeti yasalarına uygun çalışmaktır. Harici her türlü uygunsuz iş yapmamak, kanun ve

Üye Girişi

Kullanıcı Adı:
Parola:
  • Şifremi Unuttum
  • Üye Ol
 
  Taylan Group

  Hakkımızda

Lojistik ve gümrükleme

1992 yılında kurulan Taylan Grup, kuruluşundan bugüne gümrükleme ve lojistik sektöründe sürekli büyüyen, kendini geliştiren, edindiği bilgi birikimi ile , yeniliklere açık,yarını takip eden, müşteri memnuniyetini, kaliteli hizmeti, dürüstlüğü ve güveni kendisine ilke edinen yapısıyla, uzman ve eğitimli kadrosuyla bugün sektörün önde gelen firmalarından birisi haline gelmiştir.

Taylan Grup, Sektörünün en iyisi olma hedefiyle yola çıkan, müşterilerinin kendisine duyduğu güvenin ve yüklediği sorumluluğunun bilinciyle hareket eden, hızla değişen ve gelişen gümrükleme-lojistik dünyasının gereklerini önceden takip eden ve bu gelişmelere göre, müşteri istek ve beklentilerine uygun olarak sürekli değişimlere ve yeniliklere açık aktif ve uzman çalışanlarıyla kendini sürekli geliştiren kanunların çizmiş olduğu hukuki sınırlar içinde hareket eden dinamik bir yapıya sahiptir.

Müşavir karneli ve müşavir yardımcı karneli elemanlarından oluşan uzman kadrosu, teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yenilikleri anında bünyesine katan ekipman donanımıyla, İstanbul’un bütün gümrüklerinde bulunan yaygın ofis ve eleman ağıyla, Türkiye’ nin tüm gümrüklerinde iş ve işlem yapabilen kadrosuyla, üstlenmiş olduğu sorumluluğun gereklerini hakkıyla yerine getirmenin, müşterilerin duydukları güvenin haklı gururunu yaşamaktadır.Bu güveni ve gururu sürekli kılmak için mükemmeli hedefleyen, ilkeleri ve hedefleri olan insanlardan oluşan bir ailedir Taylan Group.

Bilgisayar teknolojisinin ve internetin sektöre getirmiş olduğu yenilik olan;
Elektronik Veri Transferi (EDI- Elecktronic Data Intercahnge) sisteminin ilk kullanıcılarından biridir.EDI sayesinde bütün gümrüklerle ve ihracatçılar birliğiyle Lease-Line bağlantı sağlanmış, gümrük işlemlerinin büyük bir kısmının ofisten gerçekleştirilmesini sağlayan bir yapıya kavuşulmuştur. Sahip olunan geniş motorlu ve araç kurye filosu sayesinde evrak-numune-ürün vb. alış-verişlerde müşterilerle ve gümrüklerle günün her saati hızlı ve güvenli irtibat sağlanabilmektedir.Kalitenin ve müşteri memnuniyetinin sağlanmasında en önemli faktörün insan olduğunun bilinci ile hareket eden firmamız bunu sağlayabilme hedefine yönelik olarak tüm çalışanların aynı bilince erişebilmesi için sürekli eğitimler vermektedir.

taylangroup.com sayesinde online gümrük müşavirliği hizmeti de verilmekte olup, müşterilerin işlemlerini yakından takip etmeleri, her aşamada bilgi sahibi olmaları, her an müşteri temsilcileri ile dünyanın her yerinden iletişim halinde olmaları sağlanmıştır. Tüm mevzuattaki gelişmeler ve değişmeler günlük olarak takip edilerek gerekli uyarı ve öneriler online olarak duyurulmaktadır.

TAYLAN GRUP;

Müşterilerinin işlemlerini en hızlı, ekonomik ve güvenilir biçimde sonuçlandıran, her türlü soruna en kısa sürede ve kalıcı çözümler sunan, geleceğin bilgi, otomasyon ve teknolojik gelişimini takip eden, adını güven ve dürüstlükle eşdeğer kılmaya çalışan, farklılığının farkında olan bir kuruluştur.

 
 
 
 
Hakkımızda | Gümrükleme > İthalat | İhracat | Gerekli Evraklar | Teminat Çözümleri
Nakliye | Gayrimenkul / Emlak | Antrepo | Referanslar | Haberler | Döviz Kurları | Kariyer | İletişim
  Copyright © TaylanGroup